Rozmiar: 14144 bajtów

Strona główna   O nas   Nauczyciele   Uczniowie   Wydarzenia    Linki

Rozmiar: 19447 bajtówRegulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w Zespole Szkół Samorządowych w Objeździe

Pobierz w formacie pdf (kliknij na pobierz)
pobierz


Regulamin Komisji Socjalnej w Zespole Szkół Samorządowych w Objeździe

Pobierz w formacie pdf (kliknij na pobierz)
pobierz


Wniosek o przyznanie pomocy z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Pobierz w formacie pdf (kliknij na pobierz)
pobierz


Oświadczenie o dochodach

Pobierz w formacie pdf (kliknij na pobierz)
pobierzV edycja konkursu Gminy Ustka "Mistrz Pięknego Czytania"


28 kwietnia 2017 r. w Bibliotece Publicznej w Objeździe odbyła się V edycja Konkursu Gminy Ustka "MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA". Tematem przewodnim konkursu były wiersze dla dzieci Ludwika Jerzego Kerna, które pięknie czytali dzieci i młodzież szkół podstawowych oraz wiersze Bolesława Leśmiana, które prezentowała młodzież gimnazjalna i dorośli. W konkursie wzięły udział 23 osoby. Jury w składzie: p. Zorza Sędzicka - polonista, p. Teresa Pokorska - logopeda oraz p. Monika Waluk - dyrektor Słonecznego Przedszkola w Ustce, wyłoniło laureatów. W kategorii dzieci i młodzież szkół podstawowych przyznano dyplomy i nagrody rzeczowe następującym uczniom:
Kategoria młodzież szkół gimnazjalnych:
I miejsce - Nikola Gasianiec i Łucja Mieliwodzka z klasy II
II miejsce - Roksana Białek z klasy III
III miejsce - Kinga Łozińska z klasy III
Serdeczne gratulacje!

Rozmiar: 34916 bajtów3 kwietnia w II LO w Słupsku nastąpiło rozstrzygnięcie XX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Adama Mickiewicza. Głównym celem konkursu jest rozbudzenie wśród młodzieży twórczej aktywności i zachęcenie do podejmowania różnorodnych prób literackich a także do wyrażania siebie poprzez pisanie. Decyzją jury nagrodę w postaci wyróżnienia w kategorii Proza przyznano naszej uczennicy - Łucji Mieliwodzkiej z kl. IIa. Gratulujemy!

Rozmiar: 34916 bajtówSukcesy recytatorek. 7 kwietnia odbył się III Powiatowy Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej „Podróże z Herbertem” organizowany przez V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku pod patronatem Starosty Słupskiego. Jury w składzie: pani Jolanta Krawczykiewicz, dyrektor Słupskiego Ośrodka Kultury, pan dr hab. prof. Tomasz Tomasik, literaturoznawca, oraz pan Maciej Banachowski, mulitinstrumentalista i dyrygent Słupskiej Sinfonietty, postanowiło nagrodzić dwie uczennice naszego gimnazjum. II miejsce otrzymała Nikola Gasianiec, a III - Łucja Mieliwodzka, obie z klasy II gimnazjum. Dziewczęta rywalizowały z trzydziestoma recytatorami, uczniami gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Słupska oraz powiatu słupskiego. Uczennice przygotowywała p. Dorota Spychał. Gratulujemy sukcesu.

Rozmiar: 34916 bajtów


Sukcesy w konkursach na palmę i pisankę wielkanocną


1 kwietnia, w Prima Aprilis, podczas gminnego spotkania wielkanocnego w świetlicy wiejskiej w Zaleskich, został rozstrzygnięty XIII Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę i Wesołą Pisankę.
Sukces w konkursie odniosła uczennica naszego gimnazjum Julia Maksymiuk, zdobywając III miejsce indywidualnie, w kategorii wiekowej 15-18 lat, w konkursie na palmę wielkanocną oraz I miejsce w konkursie na wesołą pisankę. Podczas tegorocznego spotkania zostały również przyznane nagrody specjalne. Starosta Powiatu Słupskiego przyznał nagrodę specjalną w kategorii pisanka uczennicy I klasy naszego gimnazjum, Natalii Twardowskiej.
Gratulacje!!


Nasze sukcesy w "Łajbie"


Miło nam poinformować, że nasza szkoła po raz kolejny została uhonorowana w Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim o "Laur Słupskich Kotwic". W tegorocznej, XVI edycji tegoż konkursu w kategorii szkół podstawowych 3. miejsce i Brązową Kotwicę otrzymała Wiktoria Fryzowska za pracę "Dębina-turystyczny magnes".
W kategorii gimnazjów również 3. miejsce zdobyła Natalia Stebelska za pracę "Echa przeszłych pokoleń", wyróżnienia otrzymali: Roksana Białek za pracę "Swołowo turystyczną atrakcją regionu" oraz Dawid Klimas za pracę "Rowerowa przygoda na nadmorskim szlaku". Komisja konkursowa postanowiła przyznać również Nagrodę Specjalną Zespołowi Szkół Samorządowych w Objeździe za szczególną aktywność w propagowaniu marynistyki w dziennikarskiej formie oraz opiekunom uczestników z tej placówki p. Dorocie Spychał i p. Wiesławie Kuźmińskiej-Kuczun za niezwykle staranne przygotowanie uczestników i wieloletnią aktywność w naszym Konkursie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rozmiar: 34916 bajtów
Rozmiar: 47460 bajtów


Laury na konkursie w Zaleskich


Kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły, którzy corocznie zmagają się z trudną sztuką interpretacji poezji i prozy. 3 marca 2017 r. w sali Centrum Kultury Gminy Ustka w Zaleskich spotkały się dzieci i młodzież ze szkół gminy Ustka, by zaprezentować utwory przygotowane na XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej.
Naszą szkołę reprezentowało aż 23 uczniów przygotowywanych przez panie: Iwonę Goreńską, Magdalenę Hajko, Katarzynę Kudosz, Wiesławę Kuźmińską -Kuczun, Jolantę Rogaczewską, Dorotę Spychał.
Jury w składzie: Karina Wera, Tomasz Giczewski i Bernarda Lachowska z pośród 49 uczestników w różnych kategoriach wiekowych wybrało najlepszych recytatorów. W kategorii dzieci młodsze I miejsce i nominację do kolejnego etapu otrzymała Hanna Szewczyk z klasy 2.; III miejsce zdobyła Amelia Grzelak z klasy 3b, wyróżnienie - Hania Cheda z klasy 3a.
W kategorii gimnazjum I miejsce i nominację do kolejnego etapu otrzymała Kinga Łozińska, II miejsce zdobyła Nikola Gasianiec, III - Łucja Mieliwodzka, a wyróżnienie - Natalia Ziółkowska. W kategorii poezja śpiewana I miejsce i nominację otrzymała Roksana Białek, II miejsce zdobyła Joanna Płatwa, uczennice naszego gimnazjum reprezentujące CKGU. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za dziewczęta nominowane do kolejnego etapu.

Rozmiar: 34916 bajtów Rozmiar: 48215 bajtów
Rozmiar: 47460 bajtów


Wolontariat w Domu Opieki Społecznej w Machowinku


31 stycznia uczniowie gimnazjum przedstawili Jasełka dla podopiecznych DPS-u w Machowinku. Gimnazjaliści razem z mi. Na zakończenie złożyli życzenia podopiecznym. W podziękowaniu za występ i pamięć uczniowie otrzymali własnoręcznie wykonany obraz i uszyte aniołki. - Dziękujemy za ciepłe przyjęcie nas, za życzliwość i wspólny śpiew. Już myślimy o kolejnym przedstawieniu! - mówili uczniowie po występie.
Obejrzyj więcej w dziale szkolnego wolontariatu.
Rozmiar: 80238 bajtów


Świąteczny konkurs Samorządu Uczniowskiego


12 grudnia Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najciekawiej i najbardziej pomysłowo przystrojone drzwi sali, w której dana klasa ma godzinę wychowawczą. 22 grudnia, przy okazji świątecznych spotkań klasowych nastąpiło rozstrzygnięcie plebiscytu. Uczniowie niezwykle solidnie przyłożyli się do pracy i na drzwiach swoich sal stworzyli prawdziwe arcydzieła. Jury miało niezwykle trudne zadanie, bo wszystkie prace były naprawdę bardzo ciekawe. Ostatecznie konkurs wygrała klasa III. Gratulacje!!!
Rozmiar: 34916 bajtów Rozmiar: 48215 bajtów
Rozmiar: 47460 bajtów10 grudnia 2016 r. podczas spotkania opłatkowego w świetlicy wiejskiej w Zaleskich rozstrzygnięto Gminny Konkurs "Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa". W kategorii indywidualnej, w grupie wiekowej 11 - 16 lat pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy I, Anna Salwowska, drugie miejsce przypadło uczennicy klasy II - Julii Maksymiuk.
Serdecznie gratulujemy dziewczętom!!
Rozmiar: 36552 bajtów


Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej


Do tradycji naszej szkoły został wpisany Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej, który na poziomie miejsko-gminnym dla Szkół Podstawowych odbył się po raz dwunasty, zaś na poziomie powiatowym - dla gimnazjów - po raz dziesiąty.

Uczniowie prezentowali wiersze, piosenki i pieśni patriotyczne, które oceniała komisja w składzie:
p. Czesława Długoszek, p. Paulina Czarnecka i p. Tadeusz Picz. Po naradach został ogłoszony następujący werdykt:

Kategoria ŚPIEW - szkoły podstawowe:

I miejsce Marcel Drozdowski z SP w Charnowie
II miejsce Marta Kaźmierska z SP w Ustce
III miejsce Wiktoria Fryzowska z SP w Objeździe
wyróżnienie Zosia Stola z SP w Wytownie
wyróżnienie Zuzia Kuźmińska - Śledzik z SP w Objeździe


Kategoria RECYTACJA - szkoły podstawowe:


I miejsce Radosław Sokołowski z SP w Zaleskich
II miejsce Julia Jaszczak z SP w Charnowie
III miejsce Bartosz Lesiecki z SP w Objeździe
wyróżnienie Agnieszka Kujawa z SP w Zaleskich

Kategoria ŚPIEW - gimnazja:

I miejsce Joanna Płatwa z gimnazjum w Objeździe
II miejsce Roksana Białek z gimnazjum w Objeździe
III miejsce Oliwia Sztokmańska z gimnazjum w Ustce
III miejsce Karolina Guzowska z gimnazjum w Ustce


Składamy podziękowania Radzie Rodziców naszej szkoły za pomoc przy organizacji tego przedsięwzięcia.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom przygotowującym swoich podopiecznych za wkład pracy i zaangażowanie. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich za rok, na kolejną edycję konkursu.


Gala Wolontariatu 2016


Gala Wolontariatu była okazją do podziękowania wszystkim wolontariuszom za chęć działania, tworzenia i zmieniania na lepsze otaczającego nas świata. To dzięki ofiarności wolontariuszy osobom korzystającym z ich pomocy, żyje się lepiej, łatwiej i pogodniej. To właśnie wolontariusze swoją postawą pełną wrażliwości, otwartości i empatii sprawiają, że na wielu twarzach znowu pojawia się uśmiech. Wyróżniono Kluby Wolontariusza i wolontariuszy z regionu słupskiego, którzy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami. Nasi wolontariusze również zostali wyróżnieni. Gratulujemy!

Rozmiar: 77557 bajtów


Sukces Olafa


Miło nam poinformować, iż w konkursie na najlepszy film krótkometrażowy nakręcony telefonem komórkowym, promujący walory przyrodniczo-krajobrazowe śródlądowych ekosystemów wodnych Słowińskiego Parku Narodowego p.n. Ostoja i Pobrzeże Słowińskie, pierwsze miejsce w kategorii wiekowej uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów zajął uczeń naszego gimnazjum - Olaf Kulwas. Serdeczne gratulacje!!


Dzień Dresa z Wąsem


21 listopada br. samorząd uczniowski zorganizował szkolny Dzień Dresa z Wąsem. Można było przyjść wtedy ubranym w prawdopodobnie najwygodniejszy strój, czyli DRESY. Na wielu twarzach zagościły także wąsy. Pomysł zyskał aprobatę uczniów, jak można się domyślić - w szczególności chłopców. Wygraną (dniem bez pytania i kartkówki) mogła cieszyć się klasa, w której było najwięcej "wąsaczy w dresach", czyli klasa I. A tak na marginesie - pamiętajcie, że strój sportowy do teatru nie pasuje! ;)
Rozmiar: 82144 bajtów

Rozmiar: 69188 bajtów

Rozmiar: 50063 bajtówSześcioro uczniów Publicznego Gimnazjum w Objeździe otrzymało stypendia Wójta Gminy Ustka za wyniki w nauce oraz osiągnięcia w drugim półroczu roku szkolnego 2015/16. Stypendystami zostali: Łucja Mieliwodzka, Roksana Białek, Kinga Łozińska, Zuzanna Ziółkowska, a także Olaf Kulwas i Joanna Płatwa (za osiągnięcia w klasie szóstej w szkole podstawowej) oraz ubiegłoroczne absolwentki naszego gimnazjum - Karina Kryszałowicz i Katarzyna Duszyńska. Serdecznie gratulujemy osobom z naszej szkoły, które otrzymały Stypendium Wójta Gminy Ustka dla najlepszych uczniów naszej gminy. Odniesiony przez Was sukces jest nagrodą za zaangażowanie i pracowitość. Niech przyniesie Wam wiele satysfakcji i zmotywuje do dalszej pracy.
Rozmiar: 14765 bajtów Rozmiar: 10608 bajtów Rozmiar: 11873 bajtów